|
Wpisał: Paweł Szymczyk
|
|
28.02.2010. |
|
W piątek 26 lutego w sali widowiskowej Myśliborskiego Ośrodka Kultury odbyła się Gala Mistrzów Sportu, na której poznaliśmy zwycięzców plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera naszej gminy w 2009 roku. Kandydatów wytypowały kluby sportowe, organizacje i placówki oświatowe. Na nominowanych 23 juniorów oraz 18 seniorów można było oddawać głosy na specjalnych kuponach i przez internet. W sumie oddano 1610 ważnych głosów.
Przypomnijmy, wśród juniorów z naszej szkoły nominowani byli: Wojciech Abratański (szachy), Oliwia Bejuk (pływanie), Nikola Boroń (lekkoatletyka), Paweł Dąbrowski (lekkoatletyka), Kacper Grzelewski (szachy), Laura Karaś (pływanie), Jagoda Michalak (pływanie), Michał Rybak (piłka nożna), Dawid Kasprzak (żeglarstwo).
Po podliczeniu i weryfikacji głosów okazało się że w kategorii juniorów sportowcem roku został Paweł Dąbrowski zawodnik Miejskiego Klubu Pływackiego, a zgodnie z regulaminem konkursu jego trenerka pani Donata Pokorska automatycznie zdobyła tytuł Trener Roku Junior. W nagradzanej piątce znaleźli się także nasi uczniowie Oliwia Bejuk, która zajęła trzecie miejscu i Kacper Grzelewski na miejscu piątym.
GRATULUJEMY !!!
|