LOGOWANIE GOOGLE |
Propozycja zajęć |
Prowadzący |
Klasa |
Termin realizacji |
Sala |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Jolanta Błażejewska
|
1a |
Czwartek 8.00-8.45 |
6 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Alina Woźna
|
1b |
Piątek 11.45-12.30 |
7 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Maria Pałka
|
1c |
Piątek 8.00-8.45 |
5 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Agnieszka Majchrzak
|
2a |
Poniedziałek 12.45-13.30 |
2 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Zuzanna Michalak
|
2b |
Wtorek 8.00-8.45 |
4 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Anna Mirecka
|
2c |
Poniedziałek 12.45-13.30 |
1 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Katarzyna Szeligiewicz
|
3a |
Środa 8.00-8.45 |
25 |
Zajęcia rozwijające edukacja wczesnoszkolna |
Ewelina Duda
|
3c |
Piątek 11.45-12.30 |
26 |
Zajęcia rozwijające z języka polskiego |
Helena Juszczak
|
7b |
Piątek 8.00-8.45 |
12 |
Zajęcia rozwijające z języka polskiego |
Wioletta Szybylska
|
7c |
|
|
Zajęcia rozwijające z matematyki |
Marek Jundziłł
|
4b |
Czwartek 8.00-8.45 |
16 |
Zajęcia rozwijające z matematyki |
Renata Pelkniewska
|
5a |
Czwartek 12.45-13.30 |
|
Zajęcia rozwijające z matematyki |
Renata Pelkniewska
|
6a |
Poniedziałek 13.40-14.25 |
|
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Jolanta Błażejewska
|
1a |
Piątek 8.00-8.45 |
6 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Alina Woźna
|
1b |
Wtorek 11.45-12.30 |
7 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Maria Pałka
|
1c |
Poniedziałek 8.00-8.45 |
5 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Agnieszka Majchrzak
|
2a |
Środa 8.00-8.45 |
2 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Zuzanna Michalak
|
2b |
Środa 8.00-8.45 |
4 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Anna Mirecka
|
2c |
Wtorek 12.45-13.30 |
1 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Iwona Zawada
|
3b |
Poniedziałek 8.00-8.45 |
8 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna |
Ewelina Duda
|
3c |
Poniedziałek 8.00-8.45 |
27 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Krystyna Smolik
|
Klasy 4 |
Czwartek 13.40-14.25 |
19 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Helena Juszczak
|
Klasy 5 |
Czwartek 13.40-14.25 |
25 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Alicja Ptak
|
Klasy 6 |
Czwartek 12.45-13.30 |
19 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Helena Juszczak
|
Klasy 7 |
Czwartek 14.35-15.20 |
12 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego |
Alicja Ptak
|
Klasy 8 |
Piątek 13.40-14.25 |
13 |
Kółko polonistyczne |
Żaneta Abramowicz-Brocka
|
Klasa 8a |
Piątek 8.00-8.45 |
14 |
Kółko polonistyczne |
Alicja Ptak
|
Klasa 8b |
Środa 13.40-14.25 |
11 |
Kółko polonistyczne |
Alicja Ptak
|
Klasa 8c |
Środa 8.55-9.40 |
13 |
Kółko polonistyczne |
Krystyna Smolik
|
Klasa 8d |
Środa 12.45-13.30 |
19 |
Zajęcia ze zdolnymi uczniami z języka polskiego |
Krystyna Smolik |
Klasa 8d |
Czwartek 14.35-15.20 |
19 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki |
Krzysztof Michalak
|
Klasy 4 |
Wtorek 13.40-14.25 |
25 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki |
Krzysztof Michalak
|
Klasy 5 |
Wtorek 14.35-15.20 |
25 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki |
Dariusz Abratański
|
Klasy 6 |
Poniedziałek 13.40-14.25 |
19 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki |
Dariusz Abratański
|
Klasy 7 |
Wtorek 14.35-25.20 |
12 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki |
Renata Pelkniewska |
Klasy 8 |
Czwartek 13.40-14.25 |
17 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego |
Agnieszka Kaźmierczak-Kostrzewa |
Klasy 5 |
Wtorek 8.00-8.45 |
25 |
Zajęcia ze zdolnymi uczniami z języka angielskiego |
Tamryn Szpit |
Klasy 8 |
Piątek 12.45-13.30 13.40-14.25 |
Żabka
|
Kółko teatralne |
Iwona Zawada
|
Klasa 3c |
Poniedziałek 12.45-13.30 |
3 |
Liga Ochrony Przyrody |
Joanna Kamińska
|
Klasy 4 |
Wtorek 13.40-14.25 |
22 |
Zespół muzyczny |
Andrzej Wachowicz
|
Klasa 5b,8c,8d |
Piątek 13.40-14.25 |
20 |
Kółko strzeleckie
|
Roman Czernielewski |
6b |
Środa 15.30-16.30 |
Strzelnica |
74-300 Myślibórz
ul. Józefa Piłsudskiego 18