Opublikowany w Ogłoszenia

E-dzienniczek ucznia już od października

Drodzy rodzice i uczniowie!

Miło nam poinformować, że nowy rok szkolny 2017/2018, prócz zmian związanych z reformą oświaty, w naszej szkole przyniósł ze sobą również „powiew nowoczesności”, którym jest wprowadzenie dziennika elektronicznego. W bieżącym roku szkolnym jest on prowadzony jednocześnie z dziennikiem tradycyjnym, papierowym, by zastąpić go całkowicie w następnych latach.

Również rodzice i uczniowie będą mogli korzystać z dostępu do informacji z dziennika elektronicznego. Bezpłatny dostęp będzie możliwy od początku października, jednak do tego czasu osoby zainteresowane możliwością internetowego podglądu ocen swojego dziecka proszone są o dostarczenie adresu e-mail do wychowawców. Wychowawcy wprowadzą podane adresy do systemu, wtedy każdy z Państwa będzie mógł wygenerować sobie powiązane z własnym e-mailem hasło do logowania. Szczegóły dotyczące rejestracji i korzystania z e-dzienniczka zostaną opublikowane 1 października na naszej stronie oraz zostaną przesłane do Państwa na podane wychowawcom adresy e-mail.