Dzień Kobiet w klasie IV a

08.03.2017 r. w klasie IV a podczas godziny wychowawczej odbyły się obchody Dnia Kobiet. Wszystkie atrakcje zostały przygotowane przez naszych kolegów, którzy zrobili nam wielką niespodziankę.

Program artystyczny rozpoczął się aerobikiem z Sebastiano (Sebastian Sito). Nasz trener opracował specjalnie dla nas zestaw trudnych ćwiczeń, takich jak: pompki, przysiady i pajacyki. Kolejną atrakcją była nauka tańca z Michelem (Michał Kaczmarek). Układ był bardzo zaskakujący i śmieszny. Musiałyśmy kręcić bioderkami i skakać „na Małysza”.

Furorę zrobiły pyszne babeczki kucharza Nicolasa (Mikołaj Wolanicki), których głównym składnikiem były gwiazdki z nieba. Słodkości musiały być pieczone trzy dni i trzy noce w piekarniku pożyczonym od naszych najmłodszych koleżanek i kolegów z zerówki.  Zjedzenie babeczek zapewniło nam zyskanie dożywotniego czaru i powabu.

Następnie udałyśmy się do salonu piękności milionera Borysa (Borys Szeligiewicz). Tam zostałyśmy poddane tajemniczej metamorfozie. Zrobiono nam makijaż, nowe fryzury i pomalowano paznokcie. Nie mogłyśmy podglądać mistrzów przy pracy. Gdy ściągnęłyśmy szaliki z oczu, okazało się, że na naszych twarzach nie ma make-upu, na paznokciach lakieru, a włosy nie zostały zgodnie z zapowiedzią ścięte. Odetchnęłyśmy z ulgą, kiedy usłyszałyśmy, że nie potrzebujemy makijażu, gdyż jesteśmy naturalnie piękne;)

Kulminacyjnym punktem dnia był prezent – mięciutka  poduszeczka, na której narysowane są słodkie, białe i czarne kotki.

Chłopcy spisali się fantastycznie. Dzień był bardzo miły i ekscytujący. Niecierpliwie czekamy na kolejny Dzień Kobiet. Drodzy Koledzy, dziękujemy za niezapomniane chwile.

Aleksandra Galwas, uczennica kl. IV a

%d bloggers like this: