Dzień Ambasadora Życzliwości

„Życzliwość to nie jest akt,
to jest styl życia”

Douglas Williams

Dniem Życzliwości rozpoczął się w naszej szkole Tydzień Życzliwości. Uczniowie rywalizowali ze sobą o tytuł Szkolnego Ambasadora Życzliwości. Na poziomie klas I-III wybrano 18 klasowych Ambasadorów Życzliwości, a na poziomie klas IV-VIII 28. Zatem 46 uczniów starało się o doniosły tytuł Szkolnego Ambasadora Życzliwości. Przez cały tydzień uczniowie, których mogliśmy rozpoznać po koronach życzliwości, byli oceniani przez wychowawców, nauczycieli i członków samorządu uczniowskiego. W konkurencjach na kilku płaszczyznach oraz dzięki anonimowej ankiecie przeprowadzonej we wszystkich klasach wyłoniono laureatów na obu poziomach.

Szkolni Ambasadorzy Życzliwości – poziom I-III

Kluska Jakub 1c

Szkwarkowska Pola 1b

Dranikowska Pola 2b

Szkolni Ambasadorzy Życzliwości – poziom IV-VIII

Topolski Filip 6a

Sobański Mateusz 4a

Kucharski Marcel 6a

Laureatom gratulujemy, a wszystkich uczniów zachęcamy do życzliwości nie tylko w tygodniu życzliwości, ale każdego dnia!

Data dodania: 2021-12-17 15:01:03
Data edycji: 2021-12-17 15:09:06