Opublikowany w "KUSAK" czyli uczniowskie artykuły, Szkolne wieści

Brzechwa i ja

12 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Nawrocku odbył się Konkurs recytatorski pt. „Brzechwa i ja”, który był skierowany do uczniów z gminy Myślibórz. Wzięli w nim udział również recytatorzy z naszej szkoły, którzy mogą pochwalić się sukcesami.

I miejsce w kategorii klas V-VI wywalczyła Julia Wiszniewska, uczennica kl. VI a. W kategorii klas III-IV I miejsce wywalczyła uczennica kl. IV a, Julia Wiśniewska, a III miejsce zajęła Jagoda Jundziłł, uczennica kl. III b. Opanowanie treści utworu, zrozumienie wiersza, odpowiednia interpretacja i intonacja – to tylko niektóre z zadań, którym musi sprostać recytator.

Nasze dziewczęta spisały się na medal. Życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie oratorstwa!