Opublikowany w Szkolne wieści

Dzień Dziecka z PKO BP

4 czerwca 2018 roku na boisku szkolnym zorganizowany został Dzień Dziecka dla przedszkolaków z oddziałów przedszkolnych przez Bank PKOBP. Dzieci przywitała niespodzianka – Animator „Loczek”, który wprowadził nas w wyśmienity nastrój. Dzieci bawiły się wspaniale. Było dużo tańca i śmiechu. Dzieci otrzymały wiele niespodzianek ufundowanych przez Bank PKOBP.
Serdeczne podziękowania ślemy Dyrektorowi Banku PKOBP w Myśliborzu Panu Sebastianowi Matul oraz pracownikom – Pani Marlenie Kaźmierczak i Pani Monice Szczecińskiej za poświęcony czas i zaangażowanie w organizację imprezy oraz jej ufundowanie. DZIĘKUJEMY!!!

Opublikowany w Szkolne wieści

XVII edycja „Sobieradzika” za nami

Zakończyły się XVII już majowe zmagania naszych najmłodszych uczniów w szkolnym konkursie polonistycznym „Sobieradzik” autorstwa Marii Pałki. Uczniowie musieli m.in. wykazać się znajomością alfabetu, części mowy, zasad ortograficznych, wskazywaniem rodziny wyrazów, rozwijaniem zdań czy pisaniem listu. Na czołowe miejsca wysunęło się dziewięć osób z klas I – III spośród 53 uczestników. Oto najlepsi młodzi poloniści:

– klasy pierwsze: Składanowska Lena kl. I C, Czemerys Aleksandra kl. I A, Denisiewicz Mateusz kl. I B,

– klasy drugie: Topolski Filip kl. II A, Rawluk Tomasz kl. II A, Baranowski Ignacy kl. II A,

– klasy trzecie: Mrozińska Weronika kl. III B, Olszewska Hanna kl. III B, Jakubowski Wojciech kl. III A.

Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe na apelu szkolnym. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!